Firma prowadzi działalność od 2003 roku, właścicielka jest doradcą podatkowym nr wpisu 09824.

Zatrudnia profesjonalistów z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu małych i dużych podmiotów gospodarczych, także spółek z udziałem kapitału zagranicznego.

Świadczy pełen zakres usług rachunkowo-księgowych, doradztwa podatkowego, obsługi kadrowo-płacowej i ZUS oraz prawnego wsparcia biznesu dla małych i średnich podmiotów gospodarczych.

Obsługa klientów prowadzona jest w językach: polskim, niemieckim i angielskim.

Posiadam ubezpieczenie OC doradców podatkowych.

 

Alfreda Zbierajewska – ekonomista - informatyk, doradca podatkowy, absolwentka Akademii  Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe w branży podatkowo - księgowej.

W latach 1992-2004  była główną księgową i dyrektorem ekonomicznym spółek z kapitałem zagranicznym.

Po zdanym w 2002 r. egzaminie na doradcę podatkowego i uzyskaniu wpisu na listę doradców podatkowych zajęła się doradztwem podatkowym prowadzonym we własnej kancelarii założonej w 2003 roku.

Od tego czasu prowadzi sprawy podatkowo-księgowe spółek z ograniczoną odpowiedzialnością z kapitałem polskim oraz z udziałem kapitału zagranicznego, spółek jawnych, cywilnych i komandytowych, a także kompleksową obsługę prowadzonej w Polsce działalności gospodarczej  polskich i zagranicznych osób fizycznych.

Nadzoruje systemy księgowe i podatkowe firm, zajmuje się zakładaniem oraz likwidacją firm, audytami podatkowymi.
Alfreda Zbierajewska specjalizuje się w zagadnieniach związanych z podatkami dochodowymi i VAT, a także sprawami rozliczeń dotacji unijnych oraz rozliczeniami podatkowymi rolników.

Reprezentuje klientów przed organami podatkowymi.

Obok języka polskiego, włada także językiem niemieckim.